Ta nejlepší zábava pro vaše děti

Přemýšlíte, jak využít volný čas s dětmi a nenapadá vás, jak to udělat, abyste si i vy odpočinuli a o děti by bylo postaráno? Výborným řešením pro rodiče je agentura HappyTimes, což je agentura, zabývající se činností v zábavě dětí a dospívajících. Společnost byla založena na počátku roku 2012 dvěma spolužáky ze střední školy a za pomoci dalších zainteresovaných nadšenců zahájila podnikání. Prvořadá je pro nás bezpečnost našich klientů, a to nejen dětí. Důležitá je ale také kvalita nabízených služeb. Máte jedinečnou možnost pronájmu skákacího hradu, vyzkoušet nafukovací atrakce, ale i atrakce pro starší a dospělé, mezi které patří například zorbing fotbal a Body zorbing.

Relax pro malé i velké

Pokud plánujete narozeninovou oslavu dítěte, HappyTimes je pro vás originálním řešení. Nejen, že se vaše ratolest vyřádí na nafukovacích atrakcích v podobě krásných pohádkových hradů, ale mohou využít i různé prolézačky, skluzavky a vy budete mít čas na sebe. U dospělých je velice oblíbený Zorb fotbal, což je fotbal v nafukovací bublině, kde si každý, ať už malý, nebo větší, užije spoustu neopakovatelné zábavy. Z nafukovacích atrakcí máme k dispozici skákací hrad Praha, malou skluzavku, velkou Crazy skluzavku, anebo třeba horolezeckou stěnu. Naše společnost pro vás ale může zajistit celou akci na klíč, zahrnující skládací stany, cukrovou vatu, modelování balónků, malování na obličej, kreativní dětské dílny a spoustu dalších aktivit.

Vyberte si z našich balíčků

Může se jednat o dětský den, narozeninovou oslavu, rodinnou oslavu jakéhokoliv typu, firemní událost, či městskou událost. Postaráme se o vaši maximální spokojenost a připravíme vám zábavu, na jakou se jen tak nezapomíná. Pro větší skupinu lidí, včetně dětí, je skvělým řešením takzvaný Body zorbing, pokud máte kolem sebe trochu více prostoru. Jedná se o zábavu uvnitř nafukovací koule, do níž jste uzavřeni, takže si můžete užít spoustu legrace. Zorbing fotbal je moderní a bláznivá hra, hodící se na jakékoliv akce. Stejnou službu vám udělají skákací hrady pro děti a my vám zaručujeme, že budete mít nejen skvělé zážitky, ale i vzpomínky na celý život.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora

4 KOMENTÁŘE