Moderní přístroje dovedou v kanceláři a bytě vytvořit přirozeně zdravé klima

Kdo pracuje v kancelářské budově se skleněnými stěnami, okny, klimatizací, jistě dobře ví, jak suché ovzduší trápí sliznici v očích, ústech, vysychá mu pokožka, zhoršuje se mu zdravotní stav ve smyslu bolestí hlavy, zad, podrážděnosti, nespavosti a tak dále. Okna se nedají otevřít, procházky na čerstvém vzduchu nestačí nebo je okolí pracoviště v smogové zóně… Nezbývá nic jiného než zaměstnavatele požádat o zkvalitnění pracovních podmínek. V jeho vlastním zájmu by mělo být snížení nemocnosti a podpora zvýšení výkonnosti.

Prevence je základ

Poskytování nápojů zdarma je na pracovištích už běžnou záležitostí. Hygienické pomůcky, svačiny a další benefity také. Ovšem co takhle vzpomenout na poradě pořízení zvlhčovače vzduchu. Vydýchaný vzduch v malých kancelářích i obřích open spacech se dá kulantně vyřešit vhodným zvlhčovačem. Existuje vícero typů mezi přístroji, jež účinně dovedou vytvořit příjemné klima, do kterého se každý zaměstnanec bude těšit.

Ultrazvukové a parní zvlhčovače vypouštějí studený, nebo ohřátý vzduch

Ovšem i do bytu se různé zvlhčovače vzduchu hodí, obzvláště pokud je obývají malé děti, lidé s chronickými onemocněními dýchacích cest, kožními potížemi. Ale i zdraví lidé si v rámci dobrého stavu organismu zaslouží dýchat optimálně nastavený vzduch. Speciálně v zimním období, kdy je interiér přetápěný a obtížně větratelní, hlavně v třeskutých mrazech. Různé zvlhčovače AIRBI, zvlhčovače STYLIES, zvlhčovače SENCOR, zvlhčovače Ionic-CARE, zvlhčovače DYSON, zvlhčovače ARGO dovedou pracovat na bázi ultrazvukové nebo parní, kdy je do vzduchu vypouštěn ohřátý, nebo chladný zvlhčený vzduch. Nenechte své plíce, pokožku trpět, zvažte koupi vhodného zařízení pro zvlhčování vzduchu. Uvidíte, jak se vám hned bude spát lépe.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora