Proč nakupovat laserové řezací stroje a další technologie právě u CANMET?

Jestliže hledáte erudovaného, zkušeného a spolehlivého prodejce, který se zaměřuje na technologie a stroje z oblasti strojírenské výroby, s důvěrou vsaďte na společnost CANMET z Brna. Má třicetiletou praxi, za kterou stihla dokonale poznat spoustu výrobců, kteří na náš trh dodávají nejrůznější technologie a stroje na výrobu z plechů, ale i dalších materiálů. Odebírá jen zboží, o kterém si je plně jista, že s ním jsou následně zákazníci spokojeni.

Pokud si nejste výběrem zcela jisti, ráda a ochotně vám poradí s ohledem na vaše individuální potřeby a přání. Ať už se právě teď zajímáte o laserové řezací stroje, nebo je ve vašem hledáčku jiný stroj, zde si vyberete.

To nejlepší z laserových řezacích strojů

Na trhu je od roku 2006 a vyrábí nejrychlejší a výkonově nejsilnější lasery na světě. I proto získala obrovský finanční grant v řádu několika milionů EUR od EU. O kom je řeč? O polské společnosti EAGLE Sp. z o.o., jejíž produkty na canmet.eu najdete.

Kupříkladu můžete zvolit velmi oblíbený laserový řezací stroj eSmart. Jde o ekonomickou volbu pro bezproblémové a snadno použitelné lasery, jež nabízí vynikající výkon na malé zastavěné ploše. Má přímé lineární pohony pro všechny osy X, Y, Z, max. zrychlení 2 G, kompaktní konstrukci, ekologickou automatickou výměnu stolů bez použití hydrauliky, ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem, a také zajišťuje komfortní obsluhu díky přístupu k vykládacímu stolu ze všech stran. 

Stroje s mnohým využitím

Na canmet.eu najdete také tabulové nůžky. Při stříhání na nich dochází působením vnějších sil k postupnému oddělení stříhaného výrobku od základního materiálu. Jsou určeny pro přímé stříhání z mnoha typů materiálů od minimálních tlouštěk po silné plechy.

Koupit si můžete i vysekávací stroje a jiné pomocníky. Stačí vybrat si na canmet.eu.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora