Koupě ojetého auta může být risk

Chcete si koupit ojeté auto a nevíte kde a jak na to? V podstatě máte několik možností. Buď využijete možnosti koupě vozidla u známého, případně ze soukromé inzerce, nebo využijete služeb některého z autobazarů. V dnešní době se ovšem nevyplatí riskovat a kupovat vozidlo od soukromých vlastníků z důvodu například možného stočení tachometru.

Výhody autobazarů

Pojďme se společně podívat, jaké výhody na nás čekají v případě, že se rozhodneme koupit auto tak, že navštívíte některý pražský autobazar. Při možném výběru ojetého auta se zaměřujeme především na stáří vozu, stav vozu, počet najetých kilometrů a také cenu. Jaké služby tedy autobazary nabízejí?

  • Záruka na vybrané vozy až 24 měsíců
  • Výkup stávajícího vozidla za hotové peníze, komisní prodej
  • Možnost leasingu či úvěru
  • Vozidla jsou prověřená

Kromě výše uvedených pozitiv můžeme také zmínit nabídku výhodného pojištění, odborného poradenství a méně starostí při vyřizování případných úvěrů.

C:\Stahujeme\infopress.cz_auto-vyhybka_cz_01.jpg

Jaký vybrat správný autobazar?

V České Republice najdeme velké množství autobazarů. Ne každý je ale důvěryhodný. Dobré reference svědčí o tom, že jsme se vydali do prověřeného autobazaru, a tím máme z poloviny vyhráno. Kvalitní služby nabízí odborný tým prodejců a techniků.

Jak vybrat správné auto?

Předtím, než si půjdeme auto koupit, je dobré se poohlédnout předem na webových stránkách. Může vás oslovit široká nabídka aut na trhu. Nezapomeňte auto otestovat zkušební jízdou, nezanedbejte také prohlídku auta včetně podvozku a motoru. Správný autobazar toto umožní. Pokud nejste zrovna fanouškem do aut, je vhodné požádat zkušenějšího kamaráda, aby vám s výběrem a prohlídkou pomohl. Pokud se po koupi přeci jen objeví závady, neváhejte vůz u prodejce reklamovat, máte právo na případnou opravu, slevu z ceny vozu nebo máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy.

InfoPress na Facebooku

Related posts

Leave a Comment