Zábava s nafukovacími atrakcemi vás pohltí

Chystáte nějakou oslavu, anebo párty a potřebujete se inspirovat ohledně zábavy? Kontaktujte agenturu ,,Happytimes“, což je společnost zajišťující zábavu dětí a dospívajících. Jedná se například o pronájem nafukovacích atrakcí, ale i organizace celé oslavy se vším všudy, kdy vám společnost zajistí celou akci. Tato takzvaná ,,akce na klíč“ zahrnuje třeba skládací stany, cukrovou vatu, malování na obličej, animátory, maskoty, kreativní dětské dílny a spoustu dalšího. Dospělí se mohou odreagovat při  Zorbing fotbalu, což je fotbal v nafukovacích koulích. Jedná se o skvělou zábavu, při které se doslova vyblbnete a zažijete spoustu nezapomenutelných okamžiků.

Užijte si spoustu zábavy!

Dětská oslava narozenin bude s našimi nafukovacími atrakcemi nezapomenutelnou nejen pro samotné děti, ale i pro jejich rodiče. Z nabídky nafukovacích atrakcí si máte možnost pronajmout třeba velice oblíbený skákací hrad Praha, nebo skákací hrad Hája, skákací hrad Krokodýl, nafukovací atrakce malá a velká skluzavka, nebo nafukovací atrakce velké zábavní centrum. Každého zákazníka určitě překvapí naše nízké ceny pronájmu nafukovacích atrakcí. Skvělou adrenalinovou zábavu si může dovolit takřka každý. Přesvědčte se sami a kontaktujte náš tým, jež je připravený zodpovědět vám všechny dotazy a vyjít vám ve všem maximálně vstříc.

Náš tým je tu pro vás!

Již do roku 2012 zajišťujeme zábavu dětem i dospělým. Tým agentury ,,Happytimes“ se skládá ze dvou kamarádů ze střední školy, kteří zahájili podnikání i za výrazného přispění známého pražského klauna Ferdy alias Petra Čermáka. Během dalšího roku se společnost rozrostla o skvělou cukrovou vatu Dana Eliáše, který se tímto stal dalším významným partnerem. Celý kolektiv se snaží tvořit fungující celek se zárukou nejvyšší kvality. Pronajímáme nafukovací atrakce, jako je skákací hrad pro děti, pomáháme organizovat celé akce na klíč, zajistíme zábavu i pro dospělé ve formě Zorbing fotbalu, což je fotbal v nafukovacích koulích. S námi se nudit nebudete. Těšíme se na vás!

Nejnovější články

spot_img

Další články autora