,,Vitacredit“ pomůže v každé situaci

Dostali jste se do složité životní situace a potřebujete finanční pomoc bez rizika? Obraťte se na společnoct ,,Vitacredit“, což je licencovaný poskytovatel úvěru. Licenci naše společnost získala po dlouhém a přísném prověřování od České národní banky. Společnost ,,Vitacredit“ splnila náročná kritéria a zařadila se v květnu roku 2018 k jedněm z mála poskytovatelů úvěrů, u kterých máte stoprocentní jistotu férového a slušného jednání. Zajišťujeme úvěr pro podnikatele, pomáháme s řešením exekucí a dražeb, poskytujeme úvěr na konsolidaci, slučujeme půjčky, snižujeme splátky, zařídíme nebankovní úvěr pro podnikatele i prosté občany.

Pohlídáme vaše finance

K našim klientům se snažíme přistupovat jako k sobě rovným a pomáháme jim lépe se poprat s finančními problémy. A věřte, že každý, i když zdánlivě neřešitelný problém má řešení. Pokud nebudete moci splácet navrhovanou částku například z důvodu ztráty zaměstnání, jsme schopni se s vámi domluvit na rozložení půjček do menších částek. Uděláme maximum proto, aby jakýkoliv náš klient byl schopný splácet úvěr a půjčku bez sebemenších problémů. Při řešení exekucí a dražeb vám budeme stát neustále po boku. Pořiďte si u nás korporátní úvěr, nebankovní půjčku, nebo nebankovní hypotéku. Nebojte se na nás s důvěrou obrátit s finančními požadavky.

Výrazně snížíme vaše měsíční výdaje

Naše společnost sloučí vaše půjčky a úvěry do jedné splátky, čímž se vám výrazně sníží měsíční výdaje. Máme striktně nastavená pravidla pro jednání se zákazníky a zároveň si troufáme říci, že jsme jednou z nejvíce zodpovědných poskytovatelů úvěru a nebankovních půjček. Pomůžeme vám s nebankovní hypotékou, firemním úvěrem, při řešení exekucí a dražeb a to i v případě, že se k vám vaše banka obrátila zády. Víme, že každý se může dostat do problémů a ne vždy to může být vaší vinou. Od toho jsme tady my, abychom vám podali pomocnou ruku a pomohli vám se splátkami. Těšíme se na spolupráci s vámi a věříme, že společně vyřešíme vaše problémy!

Nejnovější články

spot_img

Další články autora