V září na víkend do Blanska a okolí

Třebaže v měsíci září na nás nečeká v pracovním týdnu žádný volný den, zářijové počasí zatím přeje také o víkendu a to je skvělá příležitost k podnikání výletů. Příjemný prodloužený víkend můžete prožít v malebné přírodě Moravského krasu.

Levné ubytování Blansko 
Útulné ubytování pro Vaše výletování za příjemnou cenu nabídne ubytování Macocha. Tento hotel disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Ubytování Macocha se nachází v jihomoravském městě Blansko, které je považováno za vstupní bránu do Moravského krasu. Tento hotel je vhodné, jak pro zamilované dvojice, které hledají klid po náročném pracovním týdnu a chtějí si užít chvíle jen sami pro sebe, tak i pro ty, kteří by rádi prožili hezký podzimní víkend se svými dětmi mimo domov. Do levného ubytování Macocha přijíždí rády také skupinky turistů, kteří chtějí navštívit některou z jeskyní Moravského krasu. Díky komfortním ubytovacím službám i nízkým cenám se budete rádi do ubytování Macocha vracet. Ceník s veškerými potřebnými informacemi najdete zde www.hotelprobe.cz. V blízkosti ubytovacího zařízení najdete také bohaté vyžití pro Váš volný čas. Budete-li si chtít jen tak odpočinout od každodenních starostí, můžete zůstat na hotelu a zahrát si například kuželky nebo o něco fyzicky náročnější squash.

Kam na procházku v Blansku?

Ti, kteří si nedovedou představit svůj volný čas bez podnikání výletů, budou nadšeni, čím vším okolí města Blansko disponuje. Objevíte zde totiž celou škálu zajímavých míst, která si již při první návštěvě zamilujete. Romantickou procházku můžete podniknout k místní kuriozitě, kterou se stal dřevěný kostelík. Ten byl do města Blansko přivezen z Podkarpatské Rusi. Za zhlédnutí stojí také expozice Muzea Blanska. Toto muzeum se jako jediné v České republice věnuje dějinám železářství od pravěku až po současnost. Součástí zajímavé kolekce uměleckých a užitkových litin z 19. a 20. století jsou také litinové sochy na Wanklově náměstí, v zámeckém parku a litinová kašna na nádvoří.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora