Realizujte svůj sen o vlastním bydlení v Praze

Praha je bezpochyby nejčastěji vyhledávaným místem pro žití v České republice. Je totiž nejen naším hlavním městem s dostatkem pracovním příležitostí, ale také středobodem veškerého kulturního a společenského žití. Zejména pro mladé lidi jsou tyto zmíněné faktory při rozhodování naprosto stěžejní.

V prvé řadě se tak však kvůli nedostatku finančních prostředků uchylují k pronájmům obytných prostor, které ovšem nejsou dlouhodobě uspokojivé. Každý totiž jednou zatouží po bydlení ve vlastním a nové projekty, které v Praze aktuálně vznikají, jim umožní tyto potřeby uspokojit. Jedním z nich jsou i Byty na Vackově.

Horní Žižkov je lokalitou s obrovským potenciálem

Vackov je poklidnou částí Horního Žižkova, který v následujících letech projde naprosto zásadní revitalizací. Na jejím konci stojí vidina vytvoření obchodní a rezidentní čtvrti, která bude do svých útrob lákat nové a nové obyvatele. Bydlení v Praze na Žižkově nabízí spojení přírody s životem ve městě. V blízkosti pěti vznikajících obytných objektů se totiž nachází krásný park Židovská pec, který poskytuje zejména možnost dlouhých procházek s dětmi. Vackov se zároveň nachází dostatečně blízko centru města, takže ani po kulturní stránce nebudou lidé rozhodně strádat.

Veškerá občanská vybavenost je naprostou samozřejmostí

První dva objekty budou dokončeny již v roce 2020 a další tři je budou následovat o rok později. Dohromady vytvoří domov celkem 347 rodinám a jednotlivcům. Prodej bytů v Praze na Žižkově už byl před časem oficiálně spuštěn a snad ani nemusíme podotýkat, jak s velkým zájmem veřejnosti se projekt setkal. Za to vděčí také veškeré občanské vybavenosti, která čítá:

  • školy a školky
  • sportovní areály a kulturní památky
  • nákupní centra a restaurační zařízení
  • pobočku České pošty a zastávky městské hromadné dopravy
  • ordinace lékařů a další

Poměrně velká část bytových jednotek už s předstihem našla své nové majitele, takže pokud vás informace obsažené v článku zaujaly, určitě byste neměli otálet. Pokud totiž nezačnete co nejdříve jednat, necháte si ujít životní příležitost, která se už nemusí opakovat.

InfoPress na Facebooku

Related posts

Leave a Comment