Skvostné výhledy okořeněné adrenalinem

Jak dlouho byste vydrželi obdivovat krajinu pod vámi z vyhlídkové terasy rozhledny? Bohužel jen pár minut, protože po schodech už přichází další turisté. Pohled je to přímo skvostný. A co kdyby se krajina pod vámi každou chvíli proměnila? To byste se jistě vydrželi dívat i hodiny. Let vrtulníkem Praha vám to umožní.

Vystoupejte vrtulníkem vysoko nad město

Jakmile opustíte letištní plochu necháte pod sebou veškerou nervozitu a nejistotu. Teď bude jen čas pro pocit nespoutané svobody a rozhledů, co neznají hranice. Uličky měst vypadají najednou malebně a romanticky, střídají se barevné střechy domů, zelené plochy parků i stříbrný tok řeky. Myslíte si, že ulice dobře znáte, protože jste jimi prošli snad tisíckrát. Dnes jsou ale přesto jiné. Poprvé je vidíte z výšky a poprvé prožíváte adrenalinový let vrtulníkem.  

Oslavte společné chvíle

Let vrtulníkem Praha je nejlepším dárkem. Nezáleží na tom, zda se jedná o narozeniny, výročí, Vánoce nebo jen poděkování. Vždy se hodí, vždy dokonale překvapí a nesmírně potěší. Radost vás bude provázet už od předání poukazu až do chvíle přistání. Let vrtulníkem Praha je kořeněný vzrušením i romantikou, zejména proto, že si jej užíváte jen ve dvou. Přes čirá skla je perfektně vidět do okolní krajiny, neuteče vám jediný detail z magické projížďky vzdušným prostorem.

Netradiční prohlídka zámku Konopiště

Lety vrtulníkem Praha vás vezmou do blízkého okolí, ale nezaleknou se ani vyjížďky dál za město. Populární vyhlídková trasa vede nad přehradou Slapy a v okolí zámku Konopiště. Místo je natolik poutavé, že se zde natočilo nespočet pohádek a filmů. Budete těmi, kdo zanedlouho zachytí vlastní film. Bude složený z těch nejkrásnějších momentů vašeho letu.

InfoPress na Facebooku

Related posts

Leave a Comment