Pravý gentleman se pozná podle kvalitní peněženky

Doba, kdy se o módu a módní trendy zajímaly jen dámy, je už dávno pryč. Dnešní muži velmi dbají na úpravu svého zevnějšku, na oblečení a překvapivě také na doplňky, které dotváří jejich osobitý styl. Co všechno by pravý gentleman měl vlastnit, aby byl in?

Kvalitně padnoucí oblek

Přestože třeba muž do práce chodí v montérkách, každý by měl vlastnit jeden skvěle padnoucí oblek, moderní košili a odpovídající kvalitní – nejlépe kožené boty, Nejvíce universálními barvami, které se hodí téměř pro každou příležitost jsou černá, tmavě šedá a tmavě modrá.

Pásek

Pravý muž by měl vlastnit minimálně jeden kvalitní kožený pásek. To je doplněk, který říká světu, že se muž vyzná v detailech. Na pásku by se nemělo šetřit.

Odpovídající hodinky

Dnes jsou v módě chytré náramky, chytré hodinky, které ale moc parády nenadělají. Gentleman by měl mít zápěstí ozdobené značkovými hodinkami. V módě jsou dnes i různé dřevěné hodinky, ale pozor na to, aby vaše hodinky ladily s vaším životním stylem.

Boty

Boty by měly být hlavně čisté a bez nánosu bahna. To je ta nejdůležitější věc. Barevné boty na běhání si opravdu nechte na lesní cesty a do města volte pohodlnou obuv v neutrálních barvách, která ladí se zbytkem vašeho outfitu.

Peněženka

Pánové nemají moc možností, jak doplňky okouzlit. Jedním z velmi důležitých doplňků je peněženka kožená. Proč kožená? Protože je to stále nejvíce oblíbený a lety ověřený odolný materiál.

Peněženka pánská kožená dá světu najevo, že máte styl, smysl pro detail a vkus. Kůže je stále vnímána jako luxusní materiál. Textilní a syntetické peněženky při placení rozhodně dojem neudělají.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora