Nechejte se při plánování firemního teambuildingu inspirovat Firmou na zážitky

Léto je v plném proudu a Vaše firma by ráda uspořádala pro zaměstnance teambulding? Pojměte jej v jiném stylu než předchozí roky a nechejte si poradit s organizací od Firmy na zážitky.

Zážitky pro firmy

Na www.zazitky-pro-firmy.cz najdete téměř tisíc tipů na to, jak letos v létě zpestřit Vámi plánovanou firemní akci. Firma na zážitky funguje na českém trhu více než deset let a nechat si poradit právě od této společnosti, je sázkou na jistotu. Spolehnout se můžete také na příjemné ceny. Zážitkové poukazy, které od Firmy na zážitky obdržíte, můžete také darovat jako dárek dlouhodobým zaměstnancům nebo sponzorům jako milou pozornost za jejich věrnost. Platnost voucheru činí až patnáct měsíců. Výměna zážitku za zcela jiný je možný a to zcela zdarma. Call centrum Firmy na zážitky je klientům k dispozici sedm dní v týdnu. Dárkovou poukázku můžete nechat hezky zabalit do krabičky a doplnit na přání logem Vaší firmy.

Venkovní akce pro zpestření léta ve Vaší firmě

Co se týče firemních akcí, je možné volit hned z několika variant. Velmi oblíbené v letním období jsou především outdoorové akce. Jde o možnost v příjemném letním počasí strávit společně netradičním způsobem chvíle, z nich si odnesete nezapomenutelné zážitky. Kolegy tak budete moci poznat zcela jinak, než jak umožňuje prostředí kanceláře nebo chvíle volna při společném obědě v kantýně. Mladší osazenstvo firmy jistě nepohrdne adrenalinem během závodů v nejrychlejších supersportech světa. Na Lipenské přehradě můžete vytvořit družstva regat plachetnic a poměřit tak vzájemně síly. Naopak vojenského ducha probudíte během terénní jízdy v amerických vozech značky Hummer.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora