Buďte vzduchoplavec. Vyzkoušejte let balonem

To nádherné ticho, které se rozprostře okolo vás ve městě nezažijete. Ten vzácný pohled z výšky na všechny drobné lidičky pod vámi, co někam spěchají. To vám dá jen let balonem. Kouzlo nevšedních okamžiků ve všedním městě a třeba i ve všední den. Ochutnejte uvolnění a pocit něžné plavby nad korunami stromů.

Lety balónem jsou klenotem mezi zážitky

Můžete si pořídit něco, z čeho budete mít radost po několik let? Co vás bude provázet ve vzpomínkách každý den? Ano! Pořídíte si senzační zážitek. Není to pár vteřin na pružném laně ani sjezd divoké řeky. Je to úchvatný vyhlídkový let balonem. Strávíte více než hodinu nad lesy a loukami a uvidíte pohádkové skalní útvary. Let balónem Český ráj vás vezme do míst, co jste už mnohokráte navštívili. Dnes je ale uvidíte novýma očima. Pohledem ptáků. Vydat se můžete ještě dál. Je tu let balónem Vysočina nebo vám pilot ukáže celé krkonošské pohoří.

Let balónem akce a oslavy

Kdo hledá let balónem levně může si objednat speciální vzdušnou plavbu s kotvícím lanem. Díky tomu je možné během dne přepravit i několik skupin cestujících. Tato speciální nabídka se hodí na nejrůznější oslavy, veřejné nebo firemní akce. Lety balónem nebudou jen zpestřením. Stanou se zlatým hřebem dne a nikdo nebude moci mluvit o ničem jiném ještě po několik dní.

Let balonem jako dárek

Dárek, na který není možné nikdy zapomenout. Dar, co nikdy nebude na dně skříně nebo v zadní části zásuvky. Takovým darem je prožitek. Vyberte pro své blízké něco, z čeho se jim zatají dech už při přečtení prvních řádků. Kupte dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem.

Jeden z největších balonů v Evropě vezme oslavence do míst, kam lidská noha vstoupí jen ve speciálním koši.

O jejich bezpečí se nemusíte bát, balon je super bezpečným prostředkem. Na vaše drahé čeká jen polechtání slunečních paprsků na tváři a pohled na dokonalou scenérii pod tiše plujícím košem.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora