Jazykové kurzy v zahraničí, zajímavá zkušenost

Moderní doba vyžaduje také znalost jazyků. Dnes se zejména při zaměstnání v IT, mezinárodním obchodě či ve službách neobejdete bez angličtiny, němčiny i francouzštiny. Čím dříve se studiem jazyku či jeho vylepšováním začnete, tím lépe se jej naučíte.

Díky study.cz mohou i středoškoláci vyrazit na studijní pobyt formou tábora nebo na jeden celý školní rok. Z destinací si mohou vybrat oblíbenou Kanadu, USA, Anglii nebo Německo, Francii i Španělsko. Ze zajímavějších zemí pak například Nový Zéland.


Jazykové kurzy v zahraničí pro středoškoláky

Pokud student střední školy absolvuje jazykový kurz v zahraničí, dá mu to mnohé do života. Díky ubytování  v hostitelských rodinách je donucen mluvit pouze v jejich jazyce, zjistí jak rodiny žijí, jaké mají zvyky, jaké jsou zvyky země. Pobytem v zahraničí se velmi osamostatní.

Je mnoho důvodů, proč studovat nebo umožnit dětem absolvovat jazykový kurz v zahraničí. Studium vaše děti nesmírně obohatí, často také překvapí. Mnoho studentů po návratu domů dospěje mentálně i intelektuálně, život a nový životní styl jim dodá sebedůvěru.

Studium v zahraničí může být plusovým bodem v CV daného studenta. Jazykové kurzy jsou velmi žádané, pokud je možné složit závěrečné zkoušky a získat certifikát, je to další plus. Zjistěte, jaké přání má vaše dítě. Chce se naučit nový jazyk nebo se zdokonalit v tom, který se učí již od základní školy? Chce cestovat a poznávat nové lidi? Chce v budoucnosti cestovat či se připravovat na studium na vysoké škole v zahraničí?

Studium v zahraničí je nezapomenutelnou zkušeností pro každého. Ke studiu je možné také pracovat či i přivydělávat brigádně. Student má tak jedinečnou šanci jak se seznámit s jazykem i životem v dané zemi.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

40plus.cz

Naše-domy.cz 

Nejnovější články

spot_img

Další články autora