azykové kurzy pro děti i pro dospělé s tučňákem

Jazyková škola Penguin je jazykovou školou z Kladna, která se specializuje na nabídku kurzů zábavnou formou. Takto můžete studovat angličtinu v Kladně, němčinu, ruštinu či jiné z jazyků, které se mohou hodit v práci i při soukromém cestování. Máte příbuzné v Anglii nebo v Německu a jste přímo z Kladna? Pak neváhejte přijít a domluvit si s tučňákem schůzku, která je zcela zdarma. Zvolte si jazykový kurz angličtiny v Kladně, pokud potřebujete doplnit své znalosti před náročnou zkouškou. Jaké formy kurzů je možné zvolit?

Firemní kurzy pro zaměstnance i management

Jazyková škola Kladno nabízí možnost uspořádat kurzy pro firmy a pro firemní zaměstnance či vedení. Ne každý má znalost takových jazyků, které potřebuje pro práci, a tak nebude od věci, když se taková osoba zúčastní kurzu s profesionálními lektory. Firemní kurzy angličtiny Kladno jsou určeny nejen pro tuzemské firmy, ale také pro ty zahraniční.

Veřejné kurzy pro všechny věkové skupiny

Také nefiremní osoby mohou využít nabídku kurzů od Tučňáka. Výuka angličtina Kladno ve formě kurzu je vhodná naprosto pro každého dospělého, věku se zde nekladnou žádné hranice, tedy mohou přijít ti, co právě oslavili dospělý věk 18 let, stejně jako ti, co už jsou pokročilejšího věku. Učení ve stáří je také cvičením paměti, tak proč si své znalosti cizích řečí poněkud neobohatit s jazykovou školou v Kladně.

Dětské kurzy angličtiny a němčiny

jazykové škole Kladno Penguin se mohou cizí jazyk naučit i ti nejmenší. Děti od 3 do 18 let jsou vítány u tučňáka, kde se mohou věnovat jak angličtině, tak třeba němčině. Právě kurzy němčiny Kladno mohou být velmi přínosné pro takové děti, které mají v německy mluvicích zemích příbuzné. Samozřejmě, že své děti nemusíte nutit do náročného drilu, s tučňákem je výuka a kurz němčiny či angličtiny skutečnou zábavou a heslo „škola hrou“ rozhodně platí.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora