Velké akce, velká zábava!

Různé školní akce dovádějí všechny rodiče k šílenství. Pořád se sami sebe ptají, jestli budou jejich děti v bezpečí. Neustále dokola zjišťují, jaké druhy atrakce a jaké druhy zábavy tam budou. Nafukovací atrakce to snadno vyřeší! Vyberte si z mnohého a především bezpečného!

Nafoukněte si hrad nebo skluzavku

Pro dětské dny, oslavy narozenin a třeba i firemní akce se hodí využít možnosti nafukovací atrakce pronájem. Vše je bezpečné a zajištěné. Vybrat si můžete pro takovou aktivitu klasický skákací hrad pro děti v podobě krokodýla nebo zámku.

Dětská duše touží po legraci, pohybu a zábavě. Oslava bez skluzavky? Že to není ono? Máte pravdu. To by byla jen poloviční oslava. Vybírejte od menších skluzavek až po ty velké dosahující dokonce výšky 6 metrů.

„Sportovní den“

Na firemní sportovní dny se hodí bungee running, kde svedete souboj s kolegou na gumovém laně. Kdo vyhraje? Další super zábava je sumo ring pro dospělé. Probojujete se v nafukovacích sumo oblecích. Ptáte se, jestli si zahrajete fotbal? Co třeba fotbal v nafukovacích koulích? Užijete si parádní legraci s kolegy i kamarády, a ještě navíc si zasportujete. Zorbing fotbal vás jistě nadchne!

Akce na klíč

Pořádání takové akce není žádný med. Nebo nechcete plýtvat časem, který potřebujete někde jinde? Využijte možnosti balíčku, kdy vám Happy times zařídí celou akci za vás. Nemusíte si pouze nechat postavit skákací hrad nebo přivézt zorbingové koule. Nechte si zařídit veškerou zábavu, animátory, maskoty, kreativní dílny, ale i třeba občerstvení. Užívejte si čas se svými ratolestmi a přenechte starosti na Happy times. Dětské oslavy Praha jsou zvyklé toho využívat. Skákací hrad Praha není nic nestandardního. Přidejte se i vy!

Využijte nabídky do Happy times a udělejte z oslavy tu nejlepší oslavu na světě!

Nejnovější články

spot_img

Další články autora