Zážitkový let vrtulníkem

Let vrtulníkem

Chcete nadělit někomu blízkému dárek, díky kterému na Vás nikdy nezapomene anebo na Vás již nikdy nepromluví? Let vrtulníkem je zážitek, který každému změní život anebo mu minimálně poskytne novou perspektivu.

Vzhůru do nebes

Vrtulník Robinson je překvapivě maličký. Po usazení do vrtulníku se bezpečně připoutáte pásy a pak se za okýnkem přejde nejprve jeden list rotoru a potom druhý. Pomalu. Hluk se postupně začne zvyšovat a adrenalin v žilách začne stoupat. Jeden. Druhý. Listy rotoru za oknem přebíhají čím dál tím rychleji a nakonec začnou ve vzduchu hvízdat. Očekáváním ani nemrkáte, ani nedýcháte. Když se listy přemění v jednolitou skvrnu a v hluku nelze říct ani slovo, vrtulník se elegantně odlepí od země, jako kdyby to nebyla žádná námaha. Váš žaludek se trochu zhoupne a srdce začne bít rychleji a radostněji.

Let vrtulníkem

Let vrtulníkem Praha

Vrtulníky již dávno nepatří pouze do filmů. Vyhlídkové lety se organizují jak z Prahy, tak z Mladé Boleslavi. Podnikají se s malým světově nejoblíbenějším americkým vrtulníkem Robinson R44, kam se vejdou až tři cestující (a pilot).

V nabídce jsou lety 30, 60 a 90 minutové. Podle odvahy cestujících. Vždy je možné si vybrat z několika směrů podle toho, co Vás konkrétně zajímá. Nezapomenutelný je přelet nad Prahou s jejími taškovými střechami a zlatě se lesknoucí Vltavou, či výlet do Českého Švýcarska mezi zelené stromy a nádherné skály, které člověka vždy utvrdí v tom, že co týče prosté krásy s přírodou nemůžeme nikdy soupeřit.

Let vrtulníkem

 

 

Nejnovější články

spot_img

Další články autora