Vzít si půjčku? Ale jakou?

Je mezi námi celá řada těch, kdo mívají občas nebo klidně i docela pravidelně a setrvale finanční potíže. Je dost těch, kdo si na sebe nedokážou vydělat nebo kdo sice vydělávají, ale na pokrytí jejich životních nákladů to nestačí.

A ti, kdo se v tom ‚plácají‘, nejednou nemají jinou možnost, než se pokusit získat někde nějakou půjčku. Neboť jenom tímto způsobem získají prostředky na vše nezbytné v dostatečném množství a také dostatečně rychle.

To ovšem pochopitelně jedině v případě, že při volbě půjčky nepochybí. Což se leckomu nejednou stane.

Vezměte si třeba člověka, který nemá nic než dluhy, který má třeba už i záznam v registrech dlužníků, exekuce na majetek a jiné neblahé vlastnosti a který současně ani neoplývá nijak světobornými příjmy. Co má dělat někdo takový?

Obrátit se na banku? Jistě, zkusit se to dá. Ale naprosto bez záruky. A vlastně se dá říci, že i bez šance. Protože banky si přímo zakládají na tom, že půjčují jenom těm, kdo nabízejí dostatečnou záruku, že vše půjčené vrátí. A někdo s podobnými vadami na kráse, jaké byly před okamžikem popsány, tudíž nemá naději na úspěch. Pokud se pro banku rozhodne, bude dlouho shánět všelijaké výpisy a potvrzení, pak bude dlouho čekat na verdikt a nakonec odejde s nepořízenou.

A proto lze dotyčnému doporučit, aby podobné marné pokusy vzdal. Protože je tu přece americká nebankovní hypotéka, a ta je pro většinu našinců sázkou na jistotu.

Zde je třeba dát za půjčené peníze do zástavy nemovitost, ale pokud má člověk skutečně v úmyslu vše řádně vrátit, je to jenom formalita. Pak musí dotyčný vydělávat aspoň tolik, aby dokázal splácet přinejmenším minimální splátky. A je to.

U nebankovní společnosti si člověk může tímto způsobem půjčit až sedmdesát procent odhadní ceny jím zastavené nemovitosti, jež může posléze splácet jak jeden rok, tak klidně i třicet let, to podle možností a dohody. Nic se tu neplatí předem, půjčku člověku přiklepnou už do čtyřiadvaceti hodin, vyřízení přes internet je rychlé a pohodlné.

Těžko by tak člověk v nesnázích nalezl něco výhodnějšího.

Nejnovější články

spot_img
Předchozí článekKterá půjčka pomůže?
Další článekNa čí pomoc vsadit?

Další články autora