Na čí pomoc vsadit?

Pokud jste až doposud vždycky nějak se svými peněz vyšli nebo měli někoho, kdo vás v těžkých chvílích založil, možná ani netušíte, že není půjčka jako půjčka. Nebo máte nanejvýš na základě reklam, na které jste někde narazili, pocit, že se takováto forma pomoci liší jenom ve výši úroků, jež ten či onen poskytovatel požaduje.

Ovšem to je notně zkreslený pohled na tuto problematiku. Realita je totiž daleko složitější. Jak vám pro změnu potvrdí dost možná i každý z těch, kdo se někdy o nějakou tu půjčku ucházeli a mohou tak srovnávat.

Ono totiž ani zdaleka nestačí jenom si vybrat to, co člověku připadne nejvýhodnější. Je třeba zvažovat i další věci. Třeba i to, nakolik je pravděpodobné, že ten, kdo podobnou pomoc potřebuje, tuto také získá.

Například v bance sotva uspěje ten, kdo má hluboko do kapsy, kdo má jenom nesplacené závazky, záznam v registrech dlužníků, exekuce na majetek a podobně. Někoho takového tady s otevřenou náručí nevítají, a pokud sem takový žadatel zavítá, je jeho osud nejistý a s největší pravděpodobností je to už v předstihu ztracené.

Ten, kdo má podobné potíže, totiž uspěje jenom tam, kde se kladou daleko akceptovatelnější podmínky, kde po něm žádají jenom to, co lze i v této situaci vyplnit.

A proto je pro mnohé z našinců ideální volbou americká nebankovní hypotéka. U té je totiž nutné splnit jenom dvě povinnosti.

  • Je třeba tu dát do zástavy nemovitost, čímž se zaručuje, že bude půjčka řádně splacena.
  • Žadatel musí mít aspoň takové prokazatelné příjmy, jež budou stačit na splácení.

Což jsou podmínky, jimž vyhoví leckdo. A proto by problematičtí žadatelé měli automaticky mířit rovnou sem. Pro tuto nebankovní hypotéku. Díky níž si mohou snáze než kdekoliv jinde půjčit až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti, a to až na třicet let. S možností splácet klidně i daleko kratší dobu, respektive vrátit vše kdykoliv předčasně bez sankcí, bez nutnosti platit poplatky předem nebo se bát nástrah ukrytých ve smlouvě. Úroky jsou tu příznivé, peníze lze použít na cokoliv a vše je vyřízeno raz dva.

A proto je pro mnohé tato hypotéka jasnou volbou, kdykoliv se dostanou do potíží.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora