Správnou nehtovou modeláží a výživou ke krásným nehtům

Také se vám lámou nehty? Štve vás to, protože si myslíte, že jim věnujete dostatečnou péči a pozornost, že provádíte pravidelnou nehtovou modeláž? V tom případě byste se měly zamyslet nad tím, zda tento problém nemůže způsobovat nedostatečně pestrá strava. Rozhodně nic nezhoršíte tím, když do svého jídelníčku přidáte více zeleniny a ovoce, nejlépe v čerstvém stavu, a když si budete dopřávat více zakysaných mléčných výrobků.

Pokud jde o nehtovou modeláž, zaměřte se na ni ještě pečlivěji

Nezapomeňte na odstraňování zbytkového laku a mastnoty jemným odlakovačem před zahájením vlastní nehtové modeláže. Vždy používejte odlakovač bez acetonu. Velmi osvědčenou metodou, která může vašim nehtům pomoci, je používání bezbarvého laku na nehty. Tyto laky na nehty se postarají o pevnost nehtů a dokážou zabránit jejich třepení. Doporučuje se provádět podkladový nátěr bezbarvým lakem na nehty ve dvou vrstvách. Je-li pro vás přirozený vzhled zásadní, může použitím bezbarvého laku na nehty vaše nehtová modeláž končit. V případě, že dáváte přednost barevné kreativitě, pokračujte barevným lakem na nehty teprve tehdy, až podkladový lak na nehty perfektně zatvrdne.

Ráj nehtů – ráj pro vaše nehty

Možností, jak si dopřát skvělou nehtovou modeláž v domácím prostředí je dnes opravdu spousta. Existuje tolik pomůcek a prostředků, že si vybere každá žena. Je skvělé, mít možnost veškeré potřeby pro nehtovou modeláž nakupovat pod jednou střechou. Například v osvědčeném internetovém obchodě rajnehtu.cz. Najdete v něm vše potřebné. Pojďme si některé zásadní komodity vyjmenovat: kosmetický kufřík, gel lak na nehty, UV lampa na nehty, UV gel na nehty, laky na nehty, lak na nehty opi, bruska na nehty, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty, sada na akrylové nehty a značková kosmetika Body Boom. Máte pocit, že něco chybí? Zavítejte na příslušné internetové stránky, určitě to tam najdete!

Nejnovější články

spot_img

Další články autora