Školka ProFamily v Praze s rodinnou atmosférou

Není tomu ani půl roku, co jsem s manželem vybírala školku pro naše dvojčata Vaška a Hanku. Nečekala jsem, že sehnat kvalitní umístění dítěte v tomto zařízení, bude takový oříšek a to k tomu všemu ještě v Praze. Bohužel, jsme si velmi dlouho nemohli absolutně žádnou z nabízených mateřinek vybrat. Až poté mě oslovila má kamarádka, že ví, kde se dá sehnat opravdu kvalitní školka. Praha je sice velká, ovšem sehnat dobrou školku se zde dá jen velmi těžko, řekla mi do telefonu. A to měla absolutní pravdu, kterou jsem jí v žádném případě nevyvracela. Poté, co mi sdělila adresu zařízení a také telefonní číslo na ředitelku, neváhala jsem a zavolala jsem do ní ještě tentýž den. Vše klaplo na jedničku a Vaškovi i Hance se v nové školce velmi líbilo.

Mateřské školky Praha jsou na roztrhání, alespoň ty kvalitní

Pokud se budoucnu budete zajímat o mateřské školky Praha, doporučuji vám jít se předem podívat, jak zařízení vůbec vypadá. Ty školky, které jsou opravdu kvalitní, jsou totiž ihned zabrané a místa v nich jsou již dlouhou obsazená. A přece nechcete, aby se vaše dítko muselo umístit do školky, která se jemu ani vám nezamlouvá, není tomu tak? Naštěstí jsem měla štěstí a své kamarádce jsem několikrát poděkovala za tip, který se opravdu vyplatil. Soukromá školka ProFamily je opravdu rodinným místem, ze kterého se našim dvěma uličníkům vůbec nechce chodit domů. Mají ve školce vše. Hanička dokonce navštěvuje keramickou dílnu a chodí na hodiny flétny. Vaška zase oslovila angličtina, jelikož obdivuje paní učitelku angličtiny, která je zároveň rodilou mluvčí. S dětmi si hraje a oni ani netuší, že se takto učí jazyk, který jim bude v budoucnosti prospěšný. Jako matka jsem tak s výběrem absolutně spokojená stejně tak, jako moje děti.

Školka, která je více než obyčejnou školkou

Tato školka nabízí dětem mnohem více, než ostatní zařízení tohoto typu. O děti se postará vždy, když je třeba. Zrovna nedávno jsem s manželem musela odcestovat na pracovní cestu na dva dny a ochotný personál se o naše děti se vší parádou postaral na jedničku. Kromě toho byste ani neřekli, že se daná školka nachází v Praze. Místo, na kterém leží, je totiž jako z pohádky.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora