Docházkový systém je vskutku revoluční

Se svojí sestrou provozujeme mateřskou školku, ve které se snažíme věnovat každému dítěti individuálně s ohledem na jeho potřeby a přání. Díky tomu naše zařízení stouplo v očích rodičů během pěti let raketově nahoru. Snažíme se tak našeho úspěchu využít a rozhodli jsme se proto investovat do zařízení, které nese název docházkový systém a je vskutku revoluční. Již se totiž nemusíme hodiny zabývat evidencí docházky našich svěřenců do školky a můžeme se tak ihned od samého rána věnovat jen a pouze jim. Šetříme tak čas, který účelně zužitkujeme, a o to nám s mojí sestrou jde zejména.

Evidence docházky zabere méně času a dětem se líbí

Evidence docházky rozhodně zabere mnohem méně času, než ta papírová, kterou bychom dnes mohli nazvat již archaickou. Důvodem je, že každé dítě z dětské skupiny obdrží takzvanou čipovou kartu, kterou bude každý den při svém příchodu i odchodu do školky přikládat na čtečku, která automaticky tento krok zpracuje. Pokud by přece jen dítě napadlo „pípnout si“ takzvaně vícekrát než je nutné, systém všechny opakované kroky zahodí, tím pádem nemůže dojít k žádnému zkreslení. Děti si náš nový systém velmi zamilovali. Cítí se s ním dle jejich slov dospěleji, jelikož mají zodpovědnost za svou významnou čipovou kartu a to nás velmi těší.

Docházkový software je dokonale propracovaný

Docházkový software Dignus je skvěle propracovaný systém a to do nejmenšího detailu. Veškerá data, která zaznamená, se dají převést do formátu xls., tedy do Excelu, ve kterém můžete s daty všemožně dále pracovat. Systém rovněž kromě samotné docházky dětí vypočítává také výši školného, stravného a všech kroužků, kterých se dítě zúčastňuje. Nechybí mu ani velmi uspořádaná databáze rodičů a blízkých osob spjatých se samotným dítětem, díky tomu máme dokonalý přehled o všem, co se našeho malého svěřence týká.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora