Potřebuji změnit trvalé bydliště, jak na to?

Změna trvalého bydliště se týká fyzických osob i osob samostatně výdělečně činných. Sídlo trvalého pobytu přitom může v dokladech vypadat velmi neseriózně, zvláště pokud se jedná o Magistrát města. Do stejné či podobné situace se dostává stále více lidí i dobrovolně, například z důvodu obav z exekuce. Pro všechny je zde řešení, umístěte si trvalý pobyt na prestižní adrese v Praze nebo v Brně. Svou situaci tak můžete bezprostředně řešit na simplyoffice.cz, kde si můžete vybrat ze dvou měst pro své trvalé bydliště. Tato služba je k dispozici pouze občanům ČR.

 

Trvalé bydliště pro OSVČ

Se změnou trvalého bydliště může v evidenci Živnostenského rejstříku dojít automaticky také ke změně sídla společnosti na adresu shodnou s vaším trvalým pobytem. Tato adresa může být do Živnostenského rejstříku zapsána jako Vaše sídlo pouze s naším souhlasem, tedy s platnou smlouvou o nájmu. Nabízíme Vám tak možnost umístění sídla na stejné adrese jako trvalý pobyt. Cena za služby je velmi výhodná – program BASIC na 12 měsíců na stejné adrese v Praze 1 či v Brně. Výhodou je potřebné zázemí virtuálního sídla i s přebíráním nejen doporučené pošty.

V případě, že nebudete chtít využít služeb umístění sídla Vašeho podnikání na naší adrese, navštivte osobně příslušný Živnostenský úřad a zajistěte zapsání sídla Vašeho podnikání na jinou adresu. Jestliže jste OSVČ s nyní pozastaveným živnostenským listem a v budoucnu jej obnovíte, jste povinen nám tuto skutečnost oznámit a sídlo OSVČ za výhodných podmínek zajistit na naší adrese nebo ji přesunout na adresu jinou.

Co získám trvalým pobytem

Nejdůležitějším ziskem je důvěryhodná adresa trvalého bydliště, výhodou je pro Vás přístup do pražských nebo brněnských mateřských školek, škol i k jiným institucím, jako jsou úřady, nemocnice, apod., rovněž můžete získat za výhodné ceny také parkovací karty pro oblast Prahy 1 nebo centra Brna.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora