Motorové oleje

PiPa Oils je dnes již zavedenou společností, která si své místo musela tvrdě vybudovat. Konkurence byla velká a plná samých známých a prověřených jmen. Nicméně známé pořekadlo  „když se chce, všechno jde“, platilo i zde. Tvrdá práce a odhodlání, pomohlo této značce bodovat. A co je důležité, neustále se rozšiřuje, myslí na své klienty a ví, že pokud ti mají být spokojeni, musí si svůj standard nejen udržet, ale neustále vylepšovat.

O tom, že Pipa Oils patří bezesporu mezi špičkové dodavatele nabízející nejen motorové oleje  svědčí rozhodně i to, že se pyšní výsadou být oficiálním prodejcem automotive produktů, certifikovaných přímo Millers Oils. Výrobky této značky jsou samozřejmě originální, vyráběné přímo v Anglii.  

Ať už se jedná o motorové nebo převodové oleje, výběr je opravdu široký. Porovnat a zakoupit si můžete  např. motorové oleje s nadprůměrným podílem syntetické složky skvěle se hodící pro benzínové a naftové motory a náročné podmínky. Využít je ale můžete i pro starší typ motorů, efektivně snižují tření, opotřebení motoru i spotřebu paliva. Nebo můžete dát přednost plně syntetickým olejům, které jsou ideálním řešením pro ty nejmodernější benzínové a naftové agregáty. To je však pouze zlomek z nabízeného zboží.

Převodový olej pro váš sportovní vůz

Pokud potřebujete převodový olej pro váš sportovní a závodní vůz, nebo si hýčkáte svého veterána, kterému chcete dopřát jen to nejlepší. I zde je z čeho vybírat. Ať už se rozhodnete pro plně syntetické nebo minerální oleje, budete zcela jistě spokojeni. Všechny jsou vyrobeny tak, aby mohly poskytovat své speciální vlastnosti, od ochrany moderní manuální převodovky a snižování spotřeby paliva, až například po ty, které obsahují aditiva zamezující korozi a šetří tak součásti od zbytečného opotřebení.  Jestli je vaší vášní motorka, pak i na vás Pipa Oils myslí, stačí si vybrat ze speciálních typů motorových i převodových olejů.  

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Nejnovější články

spot_img

Další články autora