Bulharské víno BIB – okuste skvělá vína v praktickém balení

BIB nebo bag in box je skvělý způsob pro balení vína, jelikož nabízí mnoho výhod. Díky využitým technologiím se rozhodně nemusíte bát, že by víno nedosahovalo takové kvality, jako vína lahvová. Vyzkoušejte proto i vy vína BIB.

Výhody BIB

BIB u nás stále není příliš rozšířené, což je však velká škoda. Bag in box kombinuje speciální plastový sáček, přičemž je umístěn v pevné krabici. Disponuje praktickým kohoutkem pro snadné rozlévání. Jedná se o moderní způsob distribuce, přičemž s víny BIB je snadná manipulace. Není důvod bát se ani kvality vína, díky plnění vín výhradně u výrobce v ochranné atmosféře mají dlouhou trvanlivost a na chuti jim tak nic neubírá.

Bulharské víno bag in box

Bulharsko nabízí skvělá vína, která rozhodně stojí za vyzkoušení. Bulharské víno bag in box přitom můžete zakoupit v balení po třech či pěti litrech, takže ho využijete doma i na různých akcích. Vybírejte z rozmanitých odrůd, jež vás potěší svou kvalitou a jedinečnou chutí. Ať už toužíte po klasice, jakou je suché červené víno, či se chcete osvěžit elegantním a vyváženým bílým vínem. Na své si přijdou i milovníci růžového vína.

Bulharské víno BIB

Z červených vín lze doporučit například bulharské víno BIB Tendenzia, které v sobě kombinuje odrůdy Merlot, Cabernet Sauvignon a Marselan. Nabízí intenzivní červenou barvu s vůní po divokém ovoci – moruše, černý rybíz, které doplňuje zvěřina a sladké dřevo. Víno je kořenité s vyváženými tříslovinami. Z bílých se nabízí odrůda Tamianka, toto víno má jasně zlatou barvu. Nabízí jemné a hladké tělo s ovocnou dochutí, ve vůni pak najdeme sušené fíky, květiny a šalvěj.

Vína z bag in boxu jsou skvělá a oceníte jejich praktičnost. Na výběr máte z mnoha odrůd, takže si každý přijde na své. Pěstování vína má v Bulharsku opravdu dlouhou historii.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora