Beer Warehouse – pivovar a restaurace v Liberci

Značka Beer Warehouse představuje v Liberci velký pojem. Jedná se o oblíbenou a špičkově hodnocenou restauraci, která je navíc propojena s music barem a s vlastním pivovarem. Nabízí tedy nadstandardní služby a je schopna potěšit i náročnější klientelu. Setkáte se zde s nápaditým menu, s milou obsluhou a také s příjemným prostředím, nedaleko libereckého Ještědu. Ať už v Liberci žijete, pracujete nebo se sem jenom chystáte na rodinný výlet, určitě do této restaurace zajděte. Rozhodně zde stráveného času nebudete litovat.

Beer Warehouse Liberec nabízí nejlepší pivo v okolí

Protože restaurace Beer Warehouse Liberec využívá vlastní pivovar, můžete se těšit nejen na vynikající pokrmy, ale také na skvělé pivo, na kterém poznáte jeho čerstvost. Zaujme vás svou autentickou chutí, pro níž se sem budete rádi vracet. Pivo zde vyrábějí výhradně z kvalitních surovin českého či německého původu. Na speciální piva často využívají také zahraniční chmely, například Galaxy z Austrálie. Jinak točí pivo v podobě světlé ležácké 11° nebo polotmavé 12° a to vyrábějí výhradně z českého chmelu.

Pivovar Liberec láká k příjemnému posezení s přáteli

Pivovar Liberec, který funguje pod hlavičkou Beer Warehouse, tak rozhodně stojí za návštěvu. Jeho pivo ochutnáte v restauraci i v hudebním klubu, takže si sami můžete vybrat, jaká návštěva vám více vyhovuje. Do hudebního klubu vám doporučujeme zakoupit vstupenky předem na vámi vybrané představení, jelikož jeho velkorysá kapacita bývá často naplněna. Restaurace běžně nabízí místa i bez rezervace. Obzvlášť pokud sem zamíříte v nějaký méně frekventovaný čas, nebo když se rozhodnete pro příjemné posezení na jedné ze dvou teras, které výrazně rozšiřují její kapacitu.

Nejnovější články

spot_img

Další články autora