Známe datum, kdy přijde Xiaomi 12. Stane se tak už za pár dní!

Poslední týdny se ve stále větší míře zmiňuje čínský výrobce chytrých telefonů, společnost Xiaomi. Důvodem je, že jeden z nejočekávanějších chytrých telefonů následujícího roku bude představen již za pár dní. Asi jak tušíte, tak jde o model telefonu Xiaomi 12.

Lei Jun, CEO Xiaomi, jmenoval Wei Siqi manažerem digitálních produktů společnosti, který se dosud staral o značku Civi.

Jun tento krok oznámil prostřednictvím sociální síti Weibo, přičemž Siqi následně potvrdil, že Xiaomi 12 bude představen již v průběhu následujících dní. Konkrétně uvedl, že se tak stane 28. prosince. Mimo jiné se do oběhu dostal i oficiální plakát, který však kromě samotného data představení chytrého telefonu neprozrazuje mnoho. Na téma upozorňuje portál Vosveteit.

Xiaomi 12 je na cestě

Jak jsme již výše zmiňovali, tak Xiaomi 12 bude oficiálně představen již 28. prosince, tedy v průběhu následujícího týdne. Očekává se, že po boku tohoto zařízení budou představeny i další dva modely telefonů. Půjde konkrétně o telefony Xiaomi 12 Pro a Xiaomi 12 Ultra. První dva modely telefonů mají být z pohledu designu prakticky stejnými zařízeními lišícími se zejména ve velikosti. V případě třetího modelu bude vyčnívat kamerový modul, na jehož vývoji se měla podílet i společnost Leica, která dlouho kooperovala zejména se společností Huawei.

Mimo jiné, jak už dnes víme, tak chytrý telefon přijde spolu i nástavbou MIUI 13. Ta by měla být mimochodem dostupná pro více než 100 modelů smartphonů společnosti Xiaomi. Je tedy pravděpodobné, že čínský gigant po boku připravovaných modelů chytrých telefonů, oficiálně uvede i novou nástavbu. Ta by měla přinést nejen nové funkce včetně nových widgetů, ale i design, který se bude nést v duchu Material You z Androidu 12. Jinými slovy, nová nástavba přinese mnoho Android novinek.

Třešničkou na dortu může být produktová řada CIVI

Rovněž nám nedovolí nezmínit, že známý leaker informací Mukul Sharma publikoval prostřednictvím sociální sítě Twitter status, ve kterém říká, že již brzy bude obnovena i produktová řada chytrých telefonů Xiaomi Civi. Je tedy možné, že Xiaomi v souvislosti s tímto tématem prozradí během nadcházející události bližší podrobnosti. Druhým dechem však musíme uvést, že nepředpokládáme, že Xiaomi představí i chytrý telefon z této produktové řady.

Nejnovější články

spot_img
Předchozí článekLenovo ThinkPad T450s

Další články autora