Vaše ruce, vaše vizitka!

Když jdete na schůzku, ať už pracovní nebo osobní, koukáte se na ruce svého partnera či partnerky? Co vlastně ruce vypovídají? Je opravdu tak důležité mít upravené ruce? Modeláž nehtů patří ke standardu dnešního světa. Velké množství kosmetických salónů nabízí nehtovou modeláž, zdobení nehtů a také pleťový peeling.

Laky na nehty

Co dokáže dokonale změnit vzhled vašich nehtů ve vteřině? Lak na nehty! Krásné barvy, krásný vzhled. Lesklá varianta, matná varianta, dvojbarvy. Gel lak nabízí možnost použití jak na přírodní nehty nebo umělé nehty. Mezi zajímavé gely a laky patří klasické, neonové či holografické gel laky. Tyto laky jsou praktické, jednoduché, snadno se aplikují a snadno se odstraňují. Ideální vlastnost je, že vydrží dlouho, téměř tři týdny.

Akryl nebo gel?

Akrylové nehty nabídnou snadnou modeláž. Sada na akrylové nehty obsahuje vše, co je potřeba. UV lampu, ani klasickou ani LED UV lampu, tady nenajdete. Akrylové nehty jsou tvrdé, nelámavé. Vznikají pomocí akrylového prášku a tekutiny. Naopak gelové nehty nabízí přírodní vzhled a trvání. Použijete UV gel na nehty. A UV lampu. U profesionálů najdete kosmetický kufřík, který obsahuje všechny podstatné pomůcky pro modelování nehtů.

Kamínky nebo samolepka?

Není nuda jen jedna barva? Mít krásně nalakované nehty v jedné barvě je už dávno přežitek. Zkuste zdobení na nehty! Vybírejte mezi samolepkami, vodolepkami nebo zkuste různé šablony na nehty. Ty vám nabídnou ornamenty, květiny nebo zvířecí modely, kterými si můžete ozdobit nehty. Napadají vás kamínky? Ano, barevné, černé, bílé, zlaté nebo stříbrné. Všechny vaše nehty přímo rozzáří. Zajímavé jsou 3 D kamínky. Ozdobte si ruce Santovou čepičkou nehty na Štědrý den!

Dámy, neváhejte a popřemýšlejte, jaké nehty byste chtěly mít? Jak zdobené a na jaké příležitosti byste s nimi chtěly vyrazit?!

Nejnovější články

spot_img

Další články autora